Rádi bychom Vám zahráli ...


Agnés Belladona

Režie: Vlaďka Hromádková

Komedie o tom, že divadlo není žádná hra, ale velmi vážná činnost.Ani spolu, ani bez sebe

Režie: Vlaďka Hromádková

Dva sousedé, kteří si nemohou přijít na jméno. Ona, renomovaná psycholožka a uzavřená intelektuálka, on, člověk veselé mysli a manažer prodeje ve firmě prodávající jogurty. Dva naprosto odlišní lidé, kteří se shodnou pouze na tom, že se nedovedou shodnout vůbec na ničem. Nevšední love story plná hádek a vtipných slovních přestřelek, která vyzdvihuje všechny rozdíly mezi muži a ženami a také to, že jsou to právě opačné povahy, které se nejvíce přitahují. Komedie, kterou ocení diváci obou pohlaví, protože zábavnou formou ilustruje jejich rozlišné pohledy na svět.
Hráli jsme Vám ...


Inteligentní lidé

Režie: Luděk Jehlička
David navrhne své partnerce Chloé po patnáctiletém soužití rozchod, ta s ním kupodivu ihned souhlasí a zároveň spřádá plán sladké pomsty. Rozchod se stává událostí i pro dvě spřátelené dvojice, Thomase a Ginu, Alexandra a Marinu. Každý zkoumá novou situaci ze svého úhlu pohledu a přináší své závěry. Co je za rozchodem? Nevěra? Rutina? Jak to vidí muži? A jak ženy?Odjezd nejistý

Režie: Luděk Jehlička
Pařížští manželé, Odile a Jean, by chtěli ještě uskutečnit svoje nesplněné sny. Jean, skoro šedesátník, spisovatel a profesor, miluje dům na venkově a chtěl se tam přestěhovat a je posedlý úpravami interiéru i zahrady. Jeho žena, padesátnice plná síly a energie, by ovšem nerada opouštěla Paříž a neumí si představit život v „ponorce“ a navíc bez společnosti, v zastrčeném koutě. Snaží se proto vymyslet důvod, jak všechno pozdržet, protože nechce manželovi kazit radost. Alespoň svébytným způsobem odrazuje zájemce o koupi pařížského bytu... Až do chvíle kdy najde skvělý kompromis : pronajmout jeden pokoj slušné studentce a tak získat nějaké peníze na úpravy nového sídla. A tady začíná děj dramaticky nabírat, mladá dívka je totiž talentovaná mladá herečka a Odile – se vzdala této kariéry kvůli svému muži – a nová situace ji nabízí příležitost. Jenže jak to utajit před manželem? Pomůže jeho sestra, která se s nimi spiklenecky spojí. Zápletka však nabírá na intenzitě a hrozí prozrazení, které by mohlo pohřbít dosavadní partnerský klid...Kdo se bojí posetele?

Režie: Luděk Jehlička
Komedie obsahující čtyři nezávislé příběhy, jejichž společným bodem jsou mezilidské vztahy, jedna postel a problémy, které kolem ní vznikají:
První příběh: Novomanželé se chystají na svou svatební noc. Ona k této důležité chvíli svého života přistupuje plná obav, předsudků a úzkosti. On má před sebou jediný cíl – konečně po osmi letech vztahu naplnit i jeho fyzickou stránku a dostat svou novomanželku do postele. Rozhodně to není lehký úkol a je otázkou, zda se mu to vůbec podařilo.
Druhý příběh: Šéfová je na služební cestě se svým podřízeným, velkým moralistou, který neustále myslí na práci. Šéfová předstírá nevolnost, a tak se oba ubytují v motelu u cesty, a šéfová využije snad všech možných způsobů, jak svého podřízeného svést. On dělá, co může, aby se své šéfové ubránil a neskončil s ní v posteli.
Třetí příběh: Dva delikventi se po přepadení klenotnictví ukryjí v hotelovém pokoji. Adrenalin a napětí z právě prožitého nebezpečí a vědomí, že je hledá policie, v nich probouzí naprosto nečekané city, kterým se oba snaží odolat.
Čtvrtý příběh: Manželka se po mnohaletém manželství pokouší prolomit monotónní vztah a dodat mu jiskru. Snaží se ze všech sil dostat svého pasivního manžela z letargie, do které za ta léta upadl. On zase dělá vše pro to, aby ho jeho manželka nedostala do postele a hlavně, aby neprovedla svou.Na správné adrese

Režie: Vlaďka Hromádková
Odkvétající varietní umělkyně Georgette pronajímá ve svém pařížském bytě pokoje. A tak spolu na jedné adrese bydlí ještě klavíristka Jeanine, malířka Jacqueline a služebná Marie-Louisa. O tom, že soužití žen takto rozdílných temperamentů není jednoduché, nás přesvědčí expozice hry. Všechny obyvatelky bytu se proto nezávisle na sobě rozhodnou radikálně změnit život a všechny (opět bez vědomí těch ostatních) si podají inzerát. Majitelka bytu hledá nového nájemce, pianistka žáka, malířka model pro obraz Spartaka a služebná životního partnera. Zájemci, čtvero mužů nejrůznějšího ražení, se brzy dostaví, ale samozřejmě jak to bývá zrovna ve chvíli, kdy není doma správná inzerentka. Navíc zkratkovitá řeč inzerátů, známá i z našich novin, možnost dorozumění ještě více zkomplikuje. A tak sledujeme složité eskapády jednotlivých zájemců, kteří sice přišli na správnou adresu, ale chtějí se po nich nebo se jim naopak nabízejí prapodivné věci.Cesta kolem mé hlavy za 40 dní

Režie: Luděk Jehlička
Učitel češtiny Robert Kilian přijíždí do sanatoria zvaného Sluneční dvůr, kde se má vyléčit z chorobné nerozhodnosti. Postupně se seznamuje s ostatními pacienty, léčebným řádem i zdravotnickým personálem. Za dobu pobytu se u Kiliána vystřídají tři terapeuti, z nichž každý má naprosto odlišné léčebné metody.Agentura Drahoušek, ...aneb sňatky všeho druhu

Režie: Luděk Jehlička
Hra Rudolfa Trinnera „Agentura Drahoušek“je komedie o sňatkové agentuře, která má jen jednoho ženicha a jednu nevěstu. Ti se podle poptávky zákazníků mění  v malíře obrazů, vesnickou děvčici, či elegantní krásku.Casanova žije

Režie: Marie NezvalováBrekeke (2007)

Režie: Marie Nezvalová
Hráli: Luděk Jehlička, Lenka ŠťastnáJežibaby z Babína (2006)

Režie: Marie Nezvalová
Hráli: Marta Ostrá, Vlaďka Hromádková, Milan Ostrý, Luděk Jehlička, Lenka Šťastná, Šárka Jasanová, Drahoslav BernátekKdo je hloupější (2005)

Režie: Marie Nezvalová
Hráli: Marta Ostrá, Milan Ostrý, Lenka Šťastná, Šárka Jasanová, Drahoslav Bernátek a Luděk JehličkaMalá noční inventura (2004)

Režie: Marie Nezvalová
Komedie o radostech a strastech manželského života.

Hráli: Zdeněk Kroček, Marta Ostrá, Luděk Jehlička, Lenka Šťastná, Vítek Ščobák a Šárka Jasanová